Oblał benzyną i podpalił byłą partnerkę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 3 kwietnia 2018

Oblał benzyną i podpalił byłą partnerkę

Policjanci zatrzymali 43-letniego mieszkańca Bytomia, który oblał benzyną i podpalił swoją byłą partnerkę. Kobieta zdołała ugasić palące się ubranie i nie doznała obrażeń. Zatrzymanemu grozi teraz do 2 lat więzienia.

zdjęcie:G/W

Do mogącego mieć poważne skutki zdarzenia doszło w mieszkaniu przy ulicy Powstańców Śląskich w Bytomiu. Z ustaleń śledczych wynika, że do 48-letniej kobiety przyszedł jej były partner.

 Pomiędzy nią, a 43-latkiem doszło do kłótni. Mężczyzna nie chciał dobrowolnie opuścić jej mieszkania, więc kobieta zadzwoniła po patrol policji. Przed przyjazdem mundurowych mężczyzna oblał byłą partnerkę benzyną do zapalniczek i podpalił ją.


 Dzięki szybkiej reakcji 48-latki, udało się jej ugasić palące ubranie. Stróże prawa, którzy przyjechali na miejsce, zatrzymali mężczyznę, natomiast kobietę przewieziono do szpitala. Na szczęście bytomianka nie doznała poważniejszych obrażeń ciała.

 43-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał już zarzut, za który grozi mu do 2 lat więzienia. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne