Kurier okradał przesyłki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 27 kwietnia 2018

Kurier okradał przesyłki

Kryminalni z chorzowskiej jedynki ustalili i zatrzymali 28-letniego mieszkańca Bytomia. Mężczyzna będąc zatrudnionym w firmie kurierskiej okradał przesyłki. Wartość strat jakie wyrządził to kwota ponad 5 tys. zł. Śledczy odzyskali wszystkie skradzione przez niego rzeczy. 28-latek usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

zdjęcie: slaska.policja

Kryminalni z chorzowskiej jedynki uzyskali informacje, że jeden z pracowników firmy kurierskiej mieszczącej się na terenie Chorzowa może okradać przesyłki. Gdy o swoich ustaleniach poinformowali kierownictwo firmy ci nie kryli zaskoczenia. 

Analiza monitoringu nie pozostawiła złudzeń co do sprawcy, potwierdzając jednocześnie wcześniejsze ustalenia śledczych. 28-letni bytomianin w trakcie swojej pracy w magazynie, otwierał paczki, głownie zawierające telefony komórkowe, wyjmował ich zawartość, a następnie zaklejał i wydawał kurierowi.

 Mundurowi odzyskali wszystkie skradzione telefony o wartości ponad 5 tyś złotych. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo najbliższe 5 lat może spędzić w więzieniu.  
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne