Janów Lub.: 14-latek postrzelił się z wiatrówki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 11 kwietnia 2018

Janów Lub.: 14-latek postrzelił się z wiatrówki

Janowscy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w niedzielę w Janowie Lubelskim. 14-letni chłopiec postrzelił się z wiatrówki w nogę. Chłopiec trafił do szpitala. Apelujemy do rodziców o zwiększony nadzór nad dziećmi. Powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to gdzie i czym bawią nasi podopieczni.

zdjęcie: policja.gov.pl

Wczoraj rano przed godz. 9:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie ze szpitala o chłopcu z raną postrzałową nogi. Na miejscu policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło dzień wcześniej na terenie jednej z posesji w Janowie Lubelskim. 

14-letni chłopiec wziął wiatrówkę należącą do ojca i poszedł za budynki postrzelać do puszek. Podczas ustawiania wiatrówka wystrzeliła raniąc chłopca w nogę. 14-latek trafił do szpitala. Policjanci zabezpieczyli wiatrówkę. 
Jak ustalili, do tego nieszczęśliwego wypadku doszło najprawdopodobniej pod nieobecność dorosłych domowników. Policjanci będą ustalać okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do rodziców o zwiększony nadzór nad dziećmi. Powinniśmy zwracać szczególną uwagę na to gdzie i czym bawią nasi podopieczni. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii. 
F.Ł.
« PREV
NEXT »

Popularne