14-letnie dziewczynki zgwałcone! Oprawców poznały przez internet! - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 20 kwietnia 2018

14-letnie dziewczynki zgwałcone! Oprawców poznały przez internet!

Szok! Dwie 14-letnie dziewczynki zostały wykorzystane seksualnie przez dorosłych mężczyzn. Oba zdarzenia miały miejsce  w Zabrzu. Pierwsze dziecko zostało wykorzystane  2 tygodnie temu, druga dziewczynka padła ofiarą pedofila -14 kwietnia br.  Obie sprawy łączy tylko  to, że poznały swoich oprawców przez Internet! Policja apeluje do rodziców, aby kontrolowali z kim ich dzieci nawiązują znajomości na portalach społecznościowych!


zdjęcie ilustracyjne: G/W

Pierwszy gwałt na nieletniej miał miejsce 2 tygodnie temu. 14-letnia mieszkanka Chorzowa  poznała mężczyznę na jednym z portali społecznościowych. Na początku kwietnia Łukasz W. (34 l.) zaprosił ją do siebie do Zabrza. Podczas spotkania w jego mieszkaniu pili alkohol, gdy dziecko zasnęło mężczyzna wykorzystał ją seksualnie.

 Sprawa ujrzała światło dzienne, bo rodzice zawiadomili policję. Łukasz W. został zatrzymany. To rozwodnik, wcześniej karany za przywłaszczenie mienia. Przyznał się do winy. Sąd zastosował wobec niego dozór policyjny i zakaz zbliżania się do nieletniej.

Kolejna 14-latka, tym razem mieszkanka Zabrza, również poznała swojego oprawcę przez Internet. Zanim się spotkała z Patrykiem G. (26 l.) przez trzy miesiące konwersowali na portalu społecznościowym.  
14 kwietnia doszło do gwałtu. 

Dziewczynka przyjechała do jego mieszkania. Najprawdopodobniej  Patryk G. podał jej  marihuanę, albo inny środek odurzający. Dziecko straciło przytomność i zostało zgwałcone. Po wszystkim mężczyzna odprowadził ją na tramwaj.  14-latka na szczęście opowiedziała o  dramacie swojej siostrze, a ta 16 kwietnia zawiadomiła policję. 


źródło: FAKT.PL

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne