Znana piosenkarka odwołuje koncerty. Jest z nią źle... - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 24 marca 2018

Znana piosenkarka odwołuje koncerty. Jest z nią źle...

Niepokojące wieści dla fanów Celine Dion. Piosenkarka odwołała właśnie 14 koncertów, które miała zaplanowane w marcu i kwietniu w Las Vegas. Powodem zmian jest konieczność przejścia operacji ucha środkowego - poinformowano na facebookowym profilu wokalistki.

zdjęcie:twitter/celinedion

Występy Celine Dion miały odbyć się w sali koncertowej luksusowego hotelu i kasyna Caesars Pallace w Los Angeles. Jednak ze względu na zły stan zdrowia wokalistki koncerty zostały odwołane. 

Jak poinformowano w komunikacie na oficjalnym profilu piosenkarki, Dion zmaga się z problemami ze słuchem od 12-18 miesięcy. – Z przykrością informujemy, że występy Céline w The Colosseum w Caesars Palace zaplanowane na 27 marca do 18 kwietnia zostały odwołane. Céline walczy z chorobą. Chodzi o przypadłość, która związana jest ze stanem zapalnym ucha środkowego, co skutkuje nieregularnością słuchu i wręcz uniemożliwia śpiewanie. Leki, które brała i które zdawały się pomagać, przestały działać, więc przejdzie operację, by zlikwidować problem – czytamy w oświadczeniu.


źródło: FAKT24

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne