Znaleźli ciało w płytkim grobie. To zaginiona modelka? - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 30 marca 2018

Znaleźli ciało w płytkim grobie. To zaginiona modelka?

Policja Los Angeles podała, że ponad 640 km na północ od miasta zostały znalezione szczątki młodej kobiety. To prawdopodobnie zaginiona Adea Shabani. Pochodząca z Macedonii 25-letnia modelka marzyła o karierze w filmie. Nie było jej to dane. Ponad miesiąc temu zaginął po niej ślad. W kręgu podejrzanych znajdował się chłopak dziewczyny. Zanim jednak został przesłuchany, odebrał sobie życie.


zdjęcie: abc7chicago

Wiadomo, że Adea opuściła swoje mieszkanie 23 lutego około godziny 13.15. Wtedy po raz ostatni była widziana żywa. To była do tej pory jedyna pewna informacja. Teraz jednak policja ma o wiele bardziej ponure informacje.

 Szczątki Adei Shabani, 25-latki z Macedonii, która spędziła ostatnie dwa lata w Los Angeles spełniając swoje marzenia o karierze aktorki i modelki, zostały prawdopodobnie znalezione na początku tego tygodnia. Pewność będziemy mieli dopiero po przeprowadzeniu specjalistycznych badań.

Ostatni raz Shabani została uwieczniona na nagraniu z 23 lutego, na którym opuszcza swoje mieszkanie z chłopakiem zidentyfikowanym jako Christopher Spotz. Policja nie zdążyła go jednak przesłuchać.

 Popełnił samobójstwo podczas policyjnego pościgu w zeszłym tygodniu. Wcześniej zeznał tylko, że pokłócił się z 25-latką krótko po ruszeniu w drogę. Miał ją wysadzić na poboczu drogi w pobliżu miasta Santa Clarita, zaledwie 40 km od jej mieszkania.

czytaj dalej >>>

źródło: FAKT.PL
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne