UWAGA: Złodzieje wjechali autem do Tesco . Ukradli gotówkę [WIDEO] - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 13 marca 2018

UWAGA: Złodzieje wjechali autem do Tesco . Ukradli gotówkę [WIDEO]

Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż przed 3.00 przy ulicy Radockiego w Katowicach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, sprawcy wjechali do marketu, taranując drzwi samochodem. Następnie, po sforsowaniu drzwi, dostali się do kantoru mieszczącego się w tym markecie. Skradli z niego sejf z pieniędzmi. Złodzieje porzucili volkswagena, którego użyli do staranowania drzwi, a następnie uciekli innym autem.

zdjęcie: policja.gov.pl

Przez kilka godzin na miejscu pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach oraz z katowickiej „czwórki”. Grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. 

Zostały zabezpieczone ślady kryminalistyczne. Obecnie policjanci ustalają i przesłuchują również świadków oraz przeglądają zapisy monitoringu, który zarejestrował całe zdarzenie. Dzięki nagraniom z monitoringu sklepowego wiadomo, że sprawców było przynajmniej dwóch. Byli zamaskowani. Jak ustalili policjanci, volkswagen kilka dni temu został skradziony z Sosnowca.

Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.
Publikujemy nagrania z monitoringu, na którym zostali zarejestrowani sprawcy. 

Wszystkie osoby, które posiadają informacje o zdarzeniu, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 25 55, 32 200 2961 lub 112.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne