UWAGA: ZAGINĘŁA 15-LETNIA MARTA MAKOWSKA - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 18 marca 2018

UWAGA: ZAGINĘŁA 15-LETNIA MARTA MAKOWSKA

Policjanci poszukują 15-letnią  Martę Makowską, która wyszła z domu w Subkowach i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. 

zdjęcie: policja.gov.pl

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie poszukują małoletniej Marty Makowskiej, która zaginęła w nocy z 12 na 13 marca br. 15-letnia mieszkanka wsi Subkowy wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktował się z rodziną.

Rysopis: wzrost 160-165cm, waga 75-80 kg, krępej budowy ciała, włosy brązowe do ramion czesane w lekkie loki z kickiem u góry, oczy brązowe, twarz okrągła, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia małoletnia najprawdopodobniej ubrana była w piżamę koloru białego z czarnymi napisami. 15-latka może przebywać w towarzystwie 25-latka o imieniu Patryk.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego 15-latki proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie lub telefoniczny pod numerem 58-530-81-67, bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer 997.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne