Tajemnicze zaginięcie w Nysie. Bartek nie wrócił ze swojego wieczoru kawalerskiego - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 19 marca 2018

Tajemnicze zaginięcie w Nysie. Bartek nie wrócił ze swojego wieczoru kawalerskiego

Policjanci z Nysy poszukują zaginionego Bartosza Nizińskiego z Lubiatowa. Mężczyzna 18 marca w godzinach nocnych wyszedł z lokalu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

zdjęcie: policja.gov.pl

Według informacji rodziny, młody mężczyzna bawił się w klubie Nitro przy ul. Mazowieckiej w Nysie. Przyjechał z trzema kolegami świętować swój wieczór kawalerski przed niedalekim ślubem.

Zaginiony ostatni raz widziany był 18 marca w godzinach nocnych pod lokalem Nitro w Nysie. Około godziny 1:30 miał on założyć bluzę i nie informując nikogo opuścić dyskotekę. Od tamtej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W dniu zaginięcia Bartosz Niziński ubrany był w spodnie typu bojówki koloru zielonego, bluzę bez kaptura koloru czarnego z białymi lampasami na rękawach oraz buty typu adidas koloru białego.

Policja prosi osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Nysie bądź pod numerem 997 lub 112.

KryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne