Szokujące nagranie, brutalne pobił starszego mężczyznę (ZOBACZ WIDEO) - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 23 marca 2018

Szokujące nagranie, brutalne pobił starszego mężczyznę (ZOBACZ WIDEO)

Pabianice: W środę  mężczyzna pobił i skopał starszego pana. Agresor to dobrze znany mieszkańcom ul. Kamiennej sąsiad - Paweł. Dlaczego uwziął się na starszego człowieka? Bo ten zwrócił mu uwagę.

zdjęcie screen: YouTube

- Często odwiedzam tu znajomą. Znam tego młodego człowieka. Tego dnia zwróciłem mu uwagę, bo zrzucał z okna jakieś rzeczy. Poprosiłem, żeby tego nie robił, bo komuś przez przypadek zrobi krzywdę – opowiada poszkodowany.
To rozwścieczyło chłopaka. Zbiegł na dół.

- Zaczął mnie wyzywać, za chwilę uderzył. Gdy się przewróciłem, zaczął mnie kopać – dodaje staruszek.
Starszy mężczyzna stracił przytomność. Ocknął się dopiero w karetce pogotowia. Do agresywnego sąsiada przyjechali policjanci.
- Na nagraniu widać, jak ten człowiek uderza głową staruszka o beton – mówi jedna z sąsiadek.
Młody mężczyzna jest też znany innym mieszkańcom ul. Kamiennej. Z ich relacji wynika, że to nie pierwsza taka niebezpieczna sytuacja z jego udziałem. Inne dziwne zachowania chłopaka także widać na monitoringu.
- Żyjemy tu w strachu. On jeśli nie atakuje innych, to im ubliża – mówią sąsiedzi. - Boimy się, że albo nas zabije, albo wysadzi kamienicę w powietrze.

Poszkodowany starszy pan przebywa teraz w szpitalu. Skarży się na bóle głowy.
Policja prowadzi śledztwo w sprawie tego pobicia. Dziś miał wybrać się tu dzielnicowy.

- Cały dzień na niego czekałem. Nie było go u mnie - mówi sąsiad. - Podobno odwiedził jedną z sąsiadek. Starsze panie boją się tego mężczyzny. Mamy nagrania monitoringu i dowód na to, co się tu u nas wyprawia. On wreszcie kogoś zabije.

Druga z sąsiadek też nie poszła do pracy.
- Spotkałam dzielnicowego na ulicy. Bo do mnie nie raczył wejść. Od męża to nawet telefonów nie odbiera - mówi kobieta.źródło: zyciepabianic
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne