Próbował zabić współlokatora, teraz grozi mu dożywocie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 10 marca 2018

Próbował zabić współlokatora, teraz grozi mu dożywocie

Wszystko wydarzyło się z 4 na 5 marca w godzinach nocnych. Policjanci z Kobyłki kilka minut przed 2:00 zostali powiadomieni, o mężczyźnie z ranami kłutymi tułowia. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że  do mieszkania 31-latka i jego znajomej przyszedł 28-letni kolega. 

zdjęcie: policja.gov.pl

Pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni i awantury. Gospodarz przed swoim domem zadał  znajomemu kilka ciosów nożem. Gdy zorientował się, że poszkodowany znajduje się w stanie zagrażającym życiu i zdrowiu, powiadomił o tym policjantów i pogotowie ratunkowe. Poszkodowanemu została udzielona szybka pomoc medyczna. 28-latek trafił do szpitala na ostry dyżur.


Policjanci zatrzymali podejrzanego o ten czyn 31-latka. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 0,8 promila alkoholu. Marcin Cz. już usłyszał w prokuraturze zarzut usiłowania zabójstwa młodszego mężczyzny. Sąd przychylił się też do wniosku prokuratora i policjantów stosując wobec podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 

Teraz może mu grozić kara nawet dożywotniego pobawienia wolności.
Stan poszkodowanego jest nadal poważny.  Mężczyzna przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu.
ts/ps
« PREV
NEXT »

Popularne