Policja zatrzymała samochód z trójką myśliwych. Wszyscy byli pijani - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 23 marca 2018

Policja zatrzymała samochód z trójką myśliwych. Wszyscy byli pijani

Wczoraj około godziny 22:00 gorzkowiccy policjanci na drodze w okolicy miejscowości Łochyńsko, zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Funkcjonariusze wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 54-letni łodzianin ma blisko promil alkoholu w organizmie.

zdjęcie: policja.gov.pl

W pojeździe było jeszcze dwóch pasażerów, 73-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego i 53-letni mieszkaniec Uniejowa. Pasażerowie znajdowali się również pod wpływem alkoholu również mając około promila tej substancji we krwi. Okazało się ,że mężczyźni to myśliwi kół łowieckich zaproszeni na polowanie.
Policjanci znaleźli w bagażniku  trzy sztuki broni myśliwskiej, na którą mężczyźni mieli pozwolenie. Zgodnie z procedurami broń została zabezpieczona i przekazana do depozytu komendy w Piotrkowie Trybunalskim. Mysliwi muszą liczyć sie teraz z konsekwencjami.


54-letniemu kierującemu funkcjonariusze zatrzymali porawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne