FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pirat z Warszawy omijał korki jadąc chodnikiem (ZOBACZ WIDEO)


Niebezpieczne zachowanie się kierowcy lexusa nagrali przypadkowi świadkowie bardzo zaniepokojeni zachowaniem 42-letniego kierowcy.


zdjęcie: screen/stopham

 Wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej, zmuszanie do hamowania innych pojazdów, których kierowcy tylko cudem uniknęli zderzenia z nieodpowiedzialnym kierowcą, który wpychał się prosto przed samochody, agresywnie zmieniając pasy ruchu, jazda chodnikiem i rozganianie pieszych to tylko niektóre wykroczenia, które popełnił Maciej P.


Pirat został zatrzymany. Wywiadowcy przekazali zabezpieczone auto wskazanej przez niego osobie, a jego samego zawieźli na badania mające określić obecność substancji psychoaktywnej w jego organizmie. Badanie potwierdziło, że był on pod działaniem narkotyków. Okazało się ponadto, że mężczyzna w przeszłości był już karany za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym i kilka razy miał cofnięte uprawnienia.Po badaniach mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem pod działaniem środka psychoaktywnego oraz szereg wykroczeń. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz dożywotnia utrata prawa jazdy.

« PREV
NEXT »

Popularne