Okaleczone zwłoki mężczyzny na Śląsku. Przed śmiercią miał zjeść wnętrzności psa - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 23 marca 2018

Okaleczone zwłoki mężczyzny na Śląsku. Przed śmiercią miał zjeść wnętrzności psa

Zwłoki 44-latka z ranami ciętymi nóg znaleziono w jednym z domów w miejscowości Chruszczobród (Śląskie). Mężczyzna prawdopodobnie zmarł w skutek utraty znacznej ilości krwi. Policjanci w piwnicy domu, odnaleźli martwego psa z wyciętymi wnętrznościami. Według wstępnych ustaleń biegłych, mężczyzna miał przed śmiercią zjeść mięso zwierzęcia.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Ciało mężczyzny zostało odnalezione na początku marca w domu jego kolegi w powiecie zawierciańskim. Znajomy 44-latka, według prokuratury, pozwalał mu „pomieszkiwać w swoim domu”. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zawierciu.

– Zdaniem biegłych, denat prawdopodobnie sam zadał sobie rany na nogach, co wyklucza udział osób trzecich w śmierci mężczyzny – powiedział polsatnews.pl prokurator Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Co więcej, sekcja zwłok mężczyzny wstępnie potwierdziła, że spożywał psie mięso.
– Są prowadzone dwie sprawy. Jedna dotyczy nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny, a druga naruszenia ustawy o ochronie zwierząt – dodał prokurator Ozimek.


Zwłoki psa również zostały przekazane do sekcji zwłok. Biegły z zakresu weterynarii spróbuje ustalić, w jakim stopniu znęcano się nad zwierzęciem przed jego śmiercią. Do prokuratury nie trafiły jeszcze wyniki sekcji.

źródło: polsatnews.pl/ naszemiasto.pl/ KryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne