Nie żyje raper Chada. Zmarł w szpitalu psychiatrycznym - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 19 marca 2018

Nie żyje raper Chada. Zmarł w szpitalu psychiatrycznym

Nie żyje raper Chada. Pochodzący z Warszawy muzyk zmarł w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku w nocy z 17 na 18 marca. Wcześniej Chada przebywał w szpitalu w Mysłowicach, gdzie trafił tuż po tym, jak wyskoczył z okna na 3. piętrze. Nieznane są na razie przyczyny śmierci rapera. Prokuratura Rejonowa w Rybniku wszczęła postępowanie w tej sprawie.

zdjęcie:facebook/tomasz.chada


Chada został przyjęty do szpitala w Mysłowicach w środę, 14 marca. 39-letni muzyk trafił tam z powodu poważnego urazu kręgosłupa, którego doznał po tym, jak wyskoczył z okna na trzecim piętrze.

 Kilka dni później Tomasz Chadamiał wstać ze szpitalnego łóżka i zdemolować salę. Wezwani na miejsce policjanci przewieźli pacjenta do szpitala psychiatrycznego w Rybniku, gdzie zmarł podczas badania.


Tym tajemniczym zgonem zajęła się już Prokuratura Rejonowa w Rybniku. – W sprawie śmierci Tomasza Ch. zostało wszczęte postępowanie dotyczące podejrzenia ewentualnego niedopełnienia obowiązków bądź przekroczenia uprawnień przez personel szpitala psychiatrycznego w Rybniku oraz szpitala w Mysłowicach, jak również funkcjonariuszy policji, którzy asystowali przy czynności przewiezienia pacjenta z Mysłowic do Rybnika. 


źródło: FAKT.PL
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne