Miesięczne dziecko brutalnie pobite w Domu Samotnej Matki - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 27 marca 2018

Miesięczne dziecko brutalnie pobite w Domu Samotnej Matki


W nocy z 20 na 21 marca w Domu Samotnej Matki w Legionowie interweniowała policja. Miesięczny chłopiec z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. W sprawie zatrzymano dwie osoby. 

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Do zdarzenia doszło tuż po północy 21 marca. Wezwani na miejsce funkcjonariusze policji zostali poinformowani, że w Domu Samotnej Matki w Legionowie doszło do pobicia miesięcznego dziecka.


Dziecko miało bardzo poważne obrażenia czaszki i zostało przewiezione do szpitala w Warszawie. Na razie nie wiadomo, jaki jest obecnie stan dziecka. W sprawie zatrzymano 27 letnią Martę S. (kobieta nie jest mieszkanką powiatu legionowskiego) i jej partnera – ojca dziecka.Jak informuje Rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa – Paga w Warszawie. prokurator Marcin Saduś w toku działań prowadzonych pod nadzorem prokuratury kobieta usłyszała już dwa zarzuty. Pierwszy dotyczący usiłowania zabójstwa w zamiarze ewentualnym połączone ze spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka. 

Drugi fizycznego znęcania się nad dzieckiem. Jak ustalono, niemowlak miał na ciele siniaki świadczące, że środowe zajścia nie były incydentem.


Kobieta przyznała się do winy i złożyła obszerne wyjaśnienia w sprawie. Prokuratura jednak nie chce ujawniać na razie ich treści. Wiadomo natomiast, że kobieta wcześniej leczyła się psychiatrycznie. Dzisiaj wieczorem do sądu trafi wniosek o zastosowanie wobec zatrzymanej Marty S. aresztu tymczasowego.

Zatrzymany w sprawie ojciec dziecka nie usłyszał na razie żadnych zarzutów i został wypuszczony na wolność.W sprawie przesłuchano już także personel oraz pensjonariuszki Domu Samotnej Matki w Legionowie.


źródło: gazetapowiatowa/ sledczy24

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne