Kraśnik: Kolejna zuchwała kradzież pieniędzy z charytatywnej puszki na leczenie chorego dziecka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 27 marca 2018

Kraśnik: Kolejna zuchwała kradzież pieniędzy z charytatywnej puszki na leczenie chorego dziecka

Policjanci zatrzymali 23-latkęz Kraśnika, która odpowie za kradzież. Kobieta w jednym z lokali gastronomicznych ukradła z puszki pieniądze przeznaczone na leczenie chorego chłopca. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje Sąd.Wczoraj właścicielka jednego z lokali gastronomicznych zgłosiła, że zginęły pieniądze w kwocie około 1000 zł z puszki udostępnionej w jej restauracji celem zbierania datków na leczenie małego chłopca z Kraśnika. Sprawą zajęli się kraśniccy kryminalni. 

Na podstawie czynności operacyjnych ustalili, że sprawczynią okazała się 23-letnia mieszkanka Kraśnika. Policjanci zatrzymali ją w jednym z mieszkań na terenie miasta.
Kobieta już usłyszała zarzut kradzieży, do którego się przyznała i zobowiązała do naprawienia wyrządzonej szkody. W uzgodnieniu z Prokuratorem poddała się dobrowolnie karze – 1 rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, grzywna 1000 zł oraz dodatkowe 1000 zł w celu naprawienia szkód.

Każda tak zuchwała kradzież jest bulwersująca. Podobna sytuacja miała miejsce w grudniu  2017 r., kiedy to inna młoda kobieta dokonała kradzieży kilku puszek z datkami zbieranymi na tego samego chłopca z Kraśnika. 
W obu przypadkach policjanci ustalili sprawczynie, które zostały zgodnie z prawem ukarane. Przypominamy, że zgodnie z kodeksem karnym kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.   
D.W.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne