Koleżanki brutalnie pobiły 16-latkę w szkole, w sieci pojawiło się WIDEO - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 16 marca 2018

Koleżanki brutalnie pobiły 16-latkę w szkole, w sieci pojawiło się WIDEO

Dramat nastoletniej dziewczyny rozegrał się w Kępińskiej szkole na długiej przerwie lekcyjnej. Kilka oprawczyń miało osaczyć swoją ofiarę, powalić na ziemię i pobić.


zdjęcie: screen


 Makabryczne sceny nagrał na telefon jeden ze świadków. Podczas długiej przerwy szóstka dziewczyn napadła na 16-latkę, a potem w brutalny sposób pobiły uczennicę. Na nagraniu widzimy, jak agresorki kopią w twarz, szarpią włosy i powaloną na ziemię dziewczynę.

Do zdarzenia doszło na długiej przerwie, 13 marca. 

Poszkodowana 16-latka trafiła do szpitala w Ostrowie Wlkp. W dużej mierze od obdukcji lekarskiej zależeć będą dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie, które prowadzi już kępińska policja. Zawiadomienie złożył także ojciec poszkodowanej. Na chwilę obecną nie wiadomo, jakie zarzuty zostaną postawione agresywnym 17-latkom. Zdecyduje o tym prokurator.


Sprawczynie tego zdarzenie, mimo, że nie mają 18-lat, to w świetle prawa karnego, mogą za ten czyn odpowiadać, jako osoby dorosłe – komentował w rozmowie z Radiem SUD komisarz Mateusz Lewek, zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Kępno.
źródło: poznan.eska/ se/ radiosud/ wmeritum/ wprost
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne