DZIELNICOWI ZORGANIZOWALI POMOC DLA POTRZEBUJĄCYCH RODZIN - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 31 marca 2018

DZIELNICOWI ZORGANIZOWALI POMOC DLA POTRZEBUJĄCYCH RODZIN

Dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Koszalinie odwiedzili potrzebujące rodziny z gminy Będzino. Mundurowi przekazali dzieciom oprócz ubrań i niezbędnych artykułów pielęgnacyjnych również zabawki oraz słodkie upominki.

zdjęcie: policja.gov.pl

Dzielnicowy to funkcjonariusz prewencji, stąd zawsze pełni służbę w mundurze. Przyjęło się, że jest to policjant pierwszego kontaktu ze społeczeństwem. To właśnie do niego należy niesienie pomocy mieszkańcom w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów, od tych najdrobniejszych do bardziej skomplikowanych.

Policjanci z Zespołu Dzielnicowych Będzino z I koszalińskiego komisariatu w trakcie pełnienia służby są w stałym kontakcie z mieszkańcami, podejmują interwencje oraz pomagają im rozwiązywać problemy.

W trakcie wykonywania codziennych zadań mundurowi dotarli do rodzin potrzebujących wsparcia, więc zaproponowali im swoją pomoc. Dzielnicowi zebrali wśród policjantów oraz sowich przyjaciół ubrania, zabawki, artykuły pielęgnacyjne oraz słodkie upominki.

Policjanci swoją obecnością i uśmiechem sprawili, że na buziach dzieci zagościł uśmiech, zwłaszcza na widok zabawek.
Funkcjonariusze z Zespołu Dzielnicowych Będzino podkreślają, że jako dzielnicowi chcą być blisko ludzi, poznać ich potrzeby i oczekiwania oraz ich wspomagać.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne