Dzieci straciły niedawno ojca. Teraz śmierć zabierze ich matkę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 30 marca 2018

Dzieci straciły niedawno ojca. Teraz śmierć zabierze ich matkę

Louis Maley i jego autystyczna siostra Ella są pogrążeni w żałobie. Rodzeństwo niedawno straciło ojca, a teraz okazało się, że wkrótce odejdzie także ich chora na raka mama. Po jej śmierci dziećmi ma zająć się babcia. Będą wymagać szczególnej troski, zwłaszcza Ella, która chodzi do szkoły specjalnej i wymaga całodobowej opieki.

zdjęcie: birminghammail

Ojciec mieszkającego w angielskiej wsi Balsall Common rodzeństwa odszedł na początku marca. U mężczyzny 18 miesięcy temu zdiagnozowano malformację tętniczo-żylną, czyli niebezpieczną wadę układu naczyniowego, która w niektórych przypadkach doprowadza do śmierci. 

Bliscy mężczyzny nie byli przygotowani ne jego odejście, gdyż byli przekonani w tym, że Paul będzie żył pomimo druzgocącej diagnozy. Brytyjczyk chciał jak najszybciej poślubić miłość swojego życia Emmę, bo para, mimo dwójki dzieci, żyła w niesformalizowanym związku. 

Zmarł jedenaście dni przed uroczystością - pisze „Daily Mail”.
Dla Emmy to był prawdziwy horror. Jeszcze do niedawno zastanawiała się nad ślubną fryzurą i makijażem, a zamiast tego musiała zmierzyć się z przytłaczającą tragedią. 


źródło: FAKT.PL
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne