Dwie emerytki rzuciły się na policjantów - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 30 marca 2018

Dwie emerytki rzuciły się na policjantów

Policjanci interweniowali w rejonie ulicy Witkacego, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał szarpać starszą kobietę. Jakież było zdziwienie policjantów, kiedy na miejscu zastali trzy awanturujące się i szarpiące kobiety. Podczas interwencji agresja dwóch z nich skierowała się wobec policjantów.

zdjęcie ilustracyjne

W środę około godz. 19.30, dyżurny rzeszowskiej komendy został zawiadomiony, że przy ul. Witkacego mężczyzna miał szarpać starszą kobietę. Jednak skierowany na miejsce patrol zastał zgoła odmienną sytuację. Awantura i szarpanina miała miejsce, ale uczestniczyły w niej trzy panie. Jak się okazało, kobiety były pod wpływem alkoholu.

Gdy policjanci przystąpili do interwencji, agresja dwóch pań skierowała się przeciwko nim. Wobec kobiet policjanci musieli użyć siły i kajdanek. Kobiety odmówiły badania na alkomacie oraz podania swoich danych osobowych, w związku z tym policjanci przewieźli je do izby wytrzeźwień.


 Trzecia, 43-letnia kobieta, nie była agresywna, jednak z uwagi na jej stan nietrzeźwości oraz brak możliwości przekazania jej pod opiekę innej osoby, również została izolowana w izbie wytrzeźwień
Już po doprowadzeniu okazało się, że agresywne kobiety to 82 i 78-letnie mieszkanki Rzeszowa. Po wytrzeźwieniu obie zostały ukarane mandatami.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne