Bydgoszcz, tu przepisy drogowe nie obowiązują (ZOBACZ WIDEO) - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 30 marca 2018

Bydgoszcz, tu przepisy drogowe nie obowiązują (ZOBACZ WIDEO)

Bydgoscy policjanci na terenie miasta i powiatu cyklicznie prowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze. Do tego wykorzystują również miejski monitoring, który niejednokrotnie rejestruje wykroczenia kierowców popełniane na ulicach miasta i powiatu. Na podstawie ujawnionych wykroczeń policjanci ustalają kto prowadził i wyciągają konsekwencje wobec kierowców.


zdjęcie: screen

Nad bezpieczeństwem na drodze czuwają bydgoscy policjanci, którzy codziennie zmagają się z kierowcami łamiącymi obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Pomaga im w tym miejski monitoring, który jest obsługiwany przez pracowników straży miejskiej. Nagrania z jego kamer ułatwiają mundurowym identyfikację sprawców wykroczeń.Zlokalizowane na ulicach Bydgoszczy kamery rejestrują zachowania kierujących, którzy nie stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Ignorowanie oznakowania, a przede wszystkim sygnalizacji świetlnej jest jedną z przyczyn zdarzeń drogowych. Na podstawie ujawnionych wykroczeń policjanci ustalają kto prowadził i wyciągają konsekwencje wobec kierowców.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o rozsądek i prawidłowe zachowanie na drodze! Należy pamiętać, że bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego zależy w głównej mierze od nich samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń.(KWP w Bydgoszczy / dm)

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne