Biłgoraj: Potrącił 4-latka i odjechał - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 27 marca 2018

Biłgoraj: Potrącił 4-latka i odjechał

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 17 w Łukowej. 19-latek kierujący Daewoo potrącił 4-letnie dziecko poruszające się na hulajnodze i oddalił się z miejsca zdarzenia. 4-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Lublinie. Policjanci dotarli na posesję gdzie znajdował się uszkodzony samochód. Młody mężczyzna przyznał się do kierowania pojazdem. Badanie wykazało, że był trzeźwy.

zdjęcie: policja.gov.pl

    Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie 17 w Łukowej. 19-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który kierował samochodem marki Daewoo, potrącił 4-letnie dziecko i oddalił się z miejsca zdarzenia.

 Jak wynika ze wstępnych ustaleń dziecko poruszało się na hulajnodze. Chłopiec z obrażeniami ciała został zabrany przez karetkę pogotowia a następnie przekazany Lotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu do szpitala w Lublinie. 

Ustaleni przez policjantów świadkowie zdarzenia przekazali cechy identyfikujące pojazd, który brał udział w tym zdarzeniu. Policjanci dotarli na posesję gdzie znajdował się uszkodzony samochód.

    Młody mężczyzna przyznał się do kierowania pojazdem. Badanie wykazało, że był trzeźwy. 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają także pod czyją opieka był 4 latek w chwili zdarzenia.

 Pamiętajmy, że za nieudzielenie pomocy ofierze wypadku grozi odpowiedzialność karna. Odpowiedzialność ponosi również dorosły, który naraża dziecko na niebezpieczeństwo.
AP
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne