6 I 8-latek pod wpływem alkoholu, matka 3 promile - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

sobota, 31 marca 2018

6 I 8-latek pod wpływem alkoholu, matka 3 promile

Mieleccy policjanci interweniowali w związku z sygnałem o pijanych rodzicach opiekujących się dwójką dzieci. 27-letnia kobieta i 45-letni mężczyzna byli pijani. Pod wpływem alkoholu byli również 6 i 8 letni chłopcy. Teraz sytuacją rodziny zajmie się sąd.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Wczoraj około godz. 13, do oficera dyżurnego mieleckiej komendy dotarła informacja o tym, że dwójka dzieci przebywa pod opieką nietrzeźwych rodziców w jednym z domów w miejscowości Jamy. Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze, którzy potwierdzili to zgłoszenie.

W domu policjanci zastali dwóch chłopców w wieku 6 i 8 lat oraz ich ojca 45-letniego mężczyznę. Jak podaje RMF24 ,według funkcjonariuszy, dzieci były pod wpływem alkoholu. Nie można wykluczyć, że alkohol podała im matka.


Mężczyzna był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Policjanci zbadali jego stan trzeźwości. Badanie wykazało, że 45-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Badanie stanu trzeźwości 27-letniej matki chłopców wykazało, że miała blisko 3 promile.

Dzieci zostały przewiezione do mieleckiego szpitala, gdzie została pobrana im krew do badań. Okazało się, że chłopcy byli pod wpływem alkoholu. Teraz o całej sytuacji powiadomiony zostanie sąd rodzinny.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne