Złodziej zaatakowany przez kobiety (ZOBACZ NAGRANIE) - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

środa, 7 lutego 2018

Złodziej zaatakowany przez kobiety (ZOBACZ NAGRANIE)

PSS Zgoda w Płocku (woj. mazowieckie) opublikował na swojej stronie nagranie, na którym ekspedientki wraz klientkami zatrzymały złodzieja. PSS Zgoda w Płocku / Facebook 


Na nagraniu widzimy jak łupieżca próbuje wyjść ze sklepu, ale zamknięte drzwi uniemożliwiają mu ucieczkę.
Złodzieja przed wyjściem ze sklepu powstrzymują klientki i ekspedientki. Rabusiowi próbuje pomóc kolega. Jednak dzielne kobiety nie dają mu szans uciec ze sklepu.
Złodzieja pilnują odważne kobiety do przyjazdu policji. 

Film, na którym widać, jak bezczelni potrafią być złodzieje opublikowała Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Płocku. Film wyświetliły tysiące osób. – Zabezpieczenie w naszym sklepie polega na tym, że jeśli panie zauważą na monitoringu lub na sklepie, że jakiś klient dokonuje kradzieży, to blokowane są drzwi i wzywana policja – powiedział Fakt24.pl Krzysztof Chojnacki, prezes PSS Zgoda w Płocku. – Nasze zalecenie jest takie, żeby panie osobiście nie interweniowały. Emocje i adrenalina spowodowały takie zachowanie. Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo pracowników – kontynuował. – Materiał opublikowaliśmy prewencyjnie. Chcieliśmy pokazać, że kradzieże nie zawsze się udają i mogą mieć daleko idące konsekwencje – dodał.


źródło: FAKT.PL

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...