Zamordował właściciela lombardu i rzucił się pod pociąg - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 24 lutego 2018

Zamordował właściciela lombardu i rzucił się pod pociąg

21 lutego około godziny 16:30 dyżurny odebrał zgłoszenie, że w lombardzie przy ulicy Rzgowskiej w Łodzi znaleziono ciało właściciela z ranami kłutymi. W związku z podejrzeniem udziału w zdarzeniu osób trzecich, na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza.

zdjęcie ilustracyjne:pixabay


Funkcjonariusze zabezpieczyli szereg śladów, przeprowadzili oględziny zarówno miejsca jak i ciała. Dodatkowo przesłuchano świadków i rozpytano okolicznych mieszkańców. Równocześnie do działań włączyli się policjanci z pionu kryminalnego.

Zgromadzony materiał dowodowy został poddany gruntownej analizie, która z każdą godziną przybliżała śledczych do rozwiązania tajemniczej śmierci. Funkcjonariusze połączyli ze sobą poszczególne fakty, które pozwoliły na zobrazowanie przebiegu zdarzeń.

Wszystko wskazywało na to, że prawdopodobnie za zabójstwem mógł stać 40-letni mężczyzna, który kilka godzin po zbrodni popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg towarowy pomiędzy stacjami Łódź Chojny a Łódź Olechów. Prawdopodobnie to on pojawił się w placówce przy ulicy Rzgowskiej i zadał właścicielowi kilka ciosów ostrym narzędziem. Niestety skutkiem tego ataku była śmierć 40-latka. Jak ustalono mężczyźni się znali.

policja.gov.pl
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...