Zabójstwo pracownika salonu z automatami do gier! Morderca już w areszcie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 6 lutego 2018

Zabójstwo pracownika salonu z automatami do gier! Morderca już w areszcie

Do zabójstwa do doszło 28 stycznia w Luboniu (woj. wielkopolskie). W ubiegły piątek zatrzymano 22-letniego Nazara H. podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Mężczyzna złożył wyjaśnienia i przyznał się do zadania zarzucanych mu czynów.

Zatrzymany za zabójstwo w salonie gier | fot. Policja
28 stycznia dyżurny Komisariatu Policji w Luboniu został powiadomiony o spaleniu wyposażenia w lokalu przy ul. Żabikowskiej, w którym znajdowały się automaty do gry. Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze Policji, ujawnili nie tylko spalone wnętrze lokalu, ale również znajdujące się środku zwłoki 62-latka, który tam pracował. Na ciele mężczyzny widoczne były ślady wskazujące na działanie innych osób.

– Na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady kryminalistyczne, przesłuchano świadków mogących posiadać informacje o osobach odwiedzających miejsce, gdzie dokonano przestępstwa oraz posiadać wiedzę o wydarzeniach poprzedzających ujawnienie zwłok. Ustalono tożsamość zmarłego – informuje prokurator Magdalena Mazur Prus.

Z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że pokrzywdzonemu zadano uderzenia narzędziem typu siekiera w głowę oraz w okolicę klatki piersiowej, powodując obrażenia czaszkowo – mózgowe skutkujące nagłym, gwałtownym zgonem.
– Na podstawie treści przesłuchań świadków, wyników przeszukań, oględzin, okazań, analizy monitoringu z różnych miejsc w pobliżu zdarzenia, a przede wszystkim po ujawnieniu narzędzia przestępstwa i opinii biegłych ustalono, że sprawcą przestępstwa jest 22-letni Nazarii H. zamieszkały w Luboniu – dodaje Mazur Prus

Nazarii H. został przesłuchany w charakterze podejrzanego o dokonanie zabójstwa Zygmunta N. Podejrzany przyznał się i złożył wyjaśnienia. Na wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

źródło: KryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...