Zabił pracownika myjni jednym ciosem ( ZOBACZ WIDEO) - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 8 lutego 2018

Zabił pracownika myjni jednym ciosem ( ZOBACZ WIDEO)

Policja zatrzymała 24-letniego mieszkańca Moskwy, który jest podejrzany o brutalne pobicie pracownika myjni samochodowej. Jednym ciosem młody recydywista zabił człowieka, wszystko nagrały kamery monitoringu.


Do dramatu doszło w mieście Stupino. Podejrzany wraz z przyjaciółmi przyjechał na myjnię w nocy i poprosił, żeby pracownik umył jego BMW. Śpiący pracownicy nie spieszyli się z rozpoczęciem pracy, co  zdenerwowało kierowcę.

Mężczyzna wsiadł do samochodu, wyjechał z myjni samochodowej, a następnie wrócił, aby ukarać pracownika. Jednym ciosem, położył na podłodze jednego a następnie drugiego z przeciwników, jeden z nich nigdy się nie podniósł. Ofiara została zabrana do szpitala, gdzie wkrótce zmarła.

Dzięki nagraniu z monitoringu policja szybko ustaliła tożsamość sprawcy. Okazał się nim, 24-letni mieszkaniec Moskwy, podejrzany był wielokrotnie karany. Bokser dostał wyrok 8 lat pozbawienia wolności za celowe spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz nieumyślne doprowadzenie  śmierci.


źródło: mk.ru / GlosWojewodzki
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...