Zaatakował matkę siekierą - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 9 lutego 2018

Zaatakował matkę siekierą


Wczesnym rankiem na policję zadzwoniła kobieta prosząc o pomoc. Z jej słów wynikało, że 32-letni syn żądając pieniędzy na alkohol, groził swojej matce siekierą. Kiedy ich nie dostał ze złości zdemolował dom. Wystraszona kobieta uciekła z posesji.


Kiedy policja dotarła na miejsce interwencji, mężczyzna od razu ruszył na nich z siekierą. Mimo wielokrotnych wezwań do odrzucenia niebezpiecznego przedmiotu nie zrobił tego. Gdy zaistniała sytuacja zagrożenia życia policjantów, ci zmuszeni byli użyć broni.

32-latek doznał trzech niegroźnych ran nóg. Policjanci udzielili mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. Tomasz R. przebywa w szpitalu na obserwacji. Jak mówią lekarze, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Z relacji świadków wynika, że mężczyzna mógł być pod wpływem leków i alkoholu. Szczegółowo wyjaśnią to badania krwi.

Na miejscu interwencji pracuje prokurator i policjanci. Pomocy zarówno funkcjonariuszom, jak i pokrzywdzonej rodzinie udziela policyjny psycholog. Jak w każdym takim przypadku, zgodnie z obowiązującymi procedurami, wyjaśniona zostanie zasadność użycia broni przez funkcjonariusza. 


policja.pl

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...