Wracali do domu, zostali zaatakowani przez nożownika. - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

środa, 7 lutego 2018

Wracali do domu, zostali zaatakowani przez nożownika.

Policjanci z Sulęcina (woj.Lubuskie) zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem 23-latka. Napastnik usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet dożywotnie więzienie.


Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę, 4 lutego. Dyżurny słubickiej policji otrzymał zgłoszenie, że na jednej z ulic Ośna Lubuskiego doszło do ugodzenia mężczyzny nożem. Policjanci na miejscu ustalili, że dwóch młodych mężczyzn wracając z imprezy do domu, spotkało 32-latka. 

W trakcie rozmowy z nimi, w pewnym momencie 32-latek wyciągnął nóż i ugodził nim w klatkę piersiową 23-latka. Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.
Ranny 23-latek został przewieziony do słubickiego szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. - Sprawca ugodzenia nożem został zatrzymany kilka godzin po zdarzeniu i osadzony w policyjnym areszcie – mówi asp. Magdalen Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji.

32-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. W niedzielę, 4 lutego, sulęciński sąd rejonowy aresztował nożownika na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara do nawet dożywotniego więzienia.

Źródło: asp. Magdalena Jankowska
Komenda Powiatowa Policji w Słubicach
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...