Więzili i dręczyli kobietę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 26 lutego 2018

Więzili i dręczyli kobietę

22 lutego 2018 roku podczas obchodu rejonu dzielnicowi ustalili, że kilka dni wcześniej 38-letnia piotrkowianka była przetrzymywana i bita w jednym z mieszkań. Policji udało się ustalić  dokładny przebieg zdarzenia, o którym sama pokrzywdzona bała się powiadomić stróżów prawa.

zdjęcie: policja.gov.pl
Okazało się, że 19 lutego 2018 roku w godzinach wieczornych, w mieszkaniu przy ulicy Wiejskiej odbywała się libacja alkoholowa. Grupa 2 mężczyzn i 4 kobiet zaczęła znęcać się nad swoją znajomą. 

Dręczyciele zamknęli mieszkanie i nie pozwolili kobiecie wyjść. Wbrew jej woli zabrali piotrkowiance ubrania i bili ją po całym ciele rękoma i paskiem. Na tym nie zakończyli jednak swojego bestialskiego zachowania. Okaleczali nagie ciało kobiety widelcem, polewali je octem, a elektryczną maszynką ogolili głowę swojej ofiary.

 Po kilku godzinach pobitej i udręczonej 38-latce udało się opuścić mieszkanie napastników. Kobieta wykorzystała fakt upojenia alkoholowego podejrzewanych.

Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali sprawców. Cztery kobiety w wieku 30, 32, 38 i 54 lat oraz 35-letni piotrkowianin trafili do policyjnej celi. 
Materiał dowodowy w tej sprawie został przekazany do prokuratury.
 Zatrzymani usłyszeli już zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym udręczeniem, uszkodzenia ciała a także stosowania przemocy i gróźb w celu zmuszenia do określonego zachowania. 

Po przesłuchaniu Prokurator Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim skierował do sądu wnioski o ich tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosków. Podejrzani najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

25 lutego br. piotrkowscy funkcjonariusze zatrzymali szóstego uczestnika.
Za popełnione przestępstwa grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Łodzi / mw)
« PREV
NEXT »

Popularne