"W końcu przestał płakać!" Genialny trik młodej mamy podbija internet - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 5 lutego 2018

"W końcu przestał płakać!" Genialny trik młodej mamy podbija internet

O tym, jak cenne są dla rodziców takie triki, może świadczyć popularność tego posta – szybko został udostępniony aż 114 tysięcy razy!

Podzieliła się swoim sposobem na Facebooku i od razu zachwyciły się nim inne matki.


Jak pomóc ząbkującemu dziecku?
Jak pomóc ząbkującemu dziecku? Facebook/Emelia Jackson

Co zrobić, by ukoić ból podczas ząbkowania?
Kiedy zaczynają wyrastać pierwsze zęby mleczne, dziecko często staje się marudne. Co zrobić, by przestało płakać? Jak ukoić ból maluszka w trakcie ząbkowania? Popularne wśród rodziców są maści do smarowania dziąseł. Ta mam znalazła jednak zupełnie inny, banalnie prosty sposób. Sprawdza się on jednak wyłącznie przy dzieciach używających smoczka.

"Jeśli twoje dzieci ząbkują, mamusie wlejcie do smoczków wodę, a następnie włóżcie do zamrażarki na kilka godzin. To naprawdę ułatwia życie mam, których dzieci ząbkują. Dziecko było takie zadowolone z zimnego smoczka" – napisała na Facebooku Emelia Jackson. Do wpisu załączyła zdjęcia i film pokazujący, jak wygląda jej sposób na ząbkowanie w praktyce.

Post bardzo szybko zyskał ogromną popularność w internecie – 19 tysięcy reakcji i 114 tysięcy udostępnień. W licznych komentarzach pojawił się zarzut, że w ten sposób maluch będzie pił wodę ze smoczka. Młoda mama edytowała post i dodała wyjaśnienie informujące o tym, że nie ma możliwości, by woda przedostawała się do buzi maluch. Smoczek nie ma bowiem otworów.

Podoba wam się ten pomysł? Jakie są wasze sposoby na złagodzenie bólu ząbkującego dziecka?
źródło: MamaDu
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...