W czasie rozprawy sądowej ojciec rzucił się na pedofila [VIDEO] - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 3 lutego 2018

W czasie rozprawy sądowej ojciec rzucił się na pedofila [VIDEO]

„Dajcie mi tego suk***yna!” – Krzyczał na sali sądowej ojciec dwóch nastolatek, które padły ofiarami lekarza medycyny sportowej. Mężczyzna rzucił się na oskarżonego, ale bezpośredniemu atakowi zapobiegła ochrona sądu.

Larry Nassar, były już lekarz medycyny sportowej pracujący przy kadrze amerykańskich gimnastyczek, został skazany w grudniu na 60-lat pozbawienia wolności za przestępstwo posiadania i rozpowszechnianie zdjęć o charakterze pedofilskim. Zbiory Larrego zawierały nawet nagrania z dziećmi w wieku niemowlęcym (!). 

Cały zbiór oskarżonego mieścił łącznie 37 tysięcy zdjęć i filmów.
24 stycznie, br. sąd w Lansing w stanie Michigan skazał Larrego na 175 lat za kolejne przestepstwo – molestowanie seksualne nieletnich, w tym również swoich podopiecznych z klubu sportowego.

Teraz przed sądem zeznawały kobiety, które oskarżają 55-letniego lekarza o molestowanie seksualne, gdy pracował w klubie sportowym Twistars w Michigan. Mężczyzna miał skrzywdzić dziewczynki w wieku 13-15 lat, a nawet poniżej 13. roku życia.Zeznania składał też Randall Margraves, ojciec dwóch molestowanych dziewcząt. Poprosił sędzię o spotkanie na osobności z Nassarem. Gdy odmówiono mu tego, mężczyzna nagle poderwał się i próbować pobić oskarżonego lekarza. Ojciec ofiar został powalony na podłogę, strażnicy zakuli go w kajdanki.
Sędzia upomniała mężczyznę, mówiąc, że przemoc nie pomoże jego córkom. – Co byście zrobili, gdyby sprawa przytrafiła się wam, panowie? – pytał Margraves – Dajcie mi tego suk****yna – wrzeszczał.
Jak podaje Reuters, ojciec skrzywdzonych dziewcząt nie będzie odpowiadał za usiłowanie ataku na oskarżonego.
Materiał: WP
źródło: sledczy24
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...