Urodziła dziecko ojca, wsadzili ją do więzienia - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 5 lutego 2018

Urodziła dziecko ojca, wsadzili ją do więzienia

20-letnia Katie Pladl jako dziecko została oddana do adopcji. Kiedy miała 18 lat, odnalazła za pomocą mediów społecznościowych swoich biologicznych rodziców i przeprowadziła się do ich domu w Richmond, w stanie Wirginia. Niedługo potem para postanowiła się rozstać, a między Katie i jej biologicznym ojcem Stevenem doszło do zbliżenia. W ub. roku 20-latka urodziła dziecko Stevna.

Urodziła dziecko ojca, wsadzili ją do więzienia Facebook 
W sierpniu 2016 roku Katie Pladl zamieszkała ze swoimi biologicznymi rodzicami i dwójką rodzeństwa. Stało się to po tym, jak odnalazła rodzinę za pomocą mediów społecznościowych. Trzy miesiące później biologiczna matka dziewczyny, postanowiła rozstać się ze Stevenem i wyprowadzić z domu. Nim do tego doszło mężczyzna wyniósł się z małżeńskiej sypialni i zaczął sypiać na podłodze w pokoju Katie.
W maju 2017 roku kobieta przeczytała w pamiętniku młodszego dziecka, że jej pierworodna jest w ciąży ze Stevenem. Zszokowana poprosiła pociechę o wyjaśnienie. Dziecko odparło, że tata każe im zwracać się do Katie, jak do macochy, chociaż dziewczyna jest ich rodzoną siostrą.
W rozmowie z żoną, 42-latek przyznał, że są z Katie w kazirodczym związku. Powiedział, że kochają się i planują małżeństwo. Do rzekomego ślubu miało dojść w lipcu 2017 roku. Dwa miesiące później, 20-latka urodziła dziecko.
Para przeniosła się z Wirginii do Karoliny Północnej, gdzie w końcu ich aresztowano. Sąd oskarżył ich o kazirodztwo i zdradę małżeńską. Obojgu grozi rok więzienia. 
źródło: FAKT.PL

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...