Strzelał z wiatrówki do samochodu - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 22 lutego 2018

Strzelał z wiatrówki do samochodu

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w centrum Myszkowa. Sprawca z okna swojego mieszkania oddał z pistoletu pneumatycznego strzały w kierunku osobówki, w której znajdywały się dwie osoby. Stróże prawa zatrzymali 55-letniego mieszkańca Myszkowa, który miał związek ze zdarzeniem.

zdjęcie:policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 15.00 przy ul. Sikorskiego w Myszkowie. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że w kierunku jadącego pojazdu marki Fiat Brawo oddano strzały, w wyniku czego uszkodzone zostały 2 szyby i dach. Straty oszacowano na tysiąc złotych. Samochodem, oprócz 85-letniego kierowcy podróżowała także jego 20-letnia wnuczka.

 Żadne z nich nie potrzebowało pomocy lekarskiej. Policjanci rozpoczęli poszukiwania osób mogących mieć związek z tym zdarzeniem. Mundurowi szybko ustalili, że strzały padły prawdopodobnie z mieszkania 55-letniego lokatora osiedlowego bloku.

 Śledczy weszli do mieszkania i zastali tam pijanego 55-latka. Mężczyzna od razu przyznał się do winy i wydał policjantom wiatrówkę, którą przechowywał w szufladzie. Mieszkaniec Myszkowa trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty i przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Teraz grozi mu nawet 5 lat więzienia.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...