Poszła na 18-stkę, jej ciało znaleziono przy garażach. - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 6 lutego 2018

Poszła na 18-stkę, jej ciało znaleziono przy garażach.

Nie żyje 17 letnia Alicja F.  z Rybnika (woj. śląskie). Dziewczyna  wyszła na imprezę  i już nie wróciła do domu. Jej ciało znaleziono przy garażach w Śródmieściu. Policja i prokuratura nie ujawnia żadnych szczegółów . 

Rybnik Facebook 
Nastolatka bawiła się na „osiemnastce”  w jednym z popularnych klubów  miasta. Alicja miała przespać się u koleżanki i rano być w domu – mówi Renata F.
Rano, zdenerwowana nieobecnością swojej córki matka zaczęła do niej wydzwaniać. – Pierwszy telefon był o godz. 7 . Później kolejne, ale bez odzewu... Dopiero wieczorem Pani Renata poznała prawdę. Do jej drzwi domu zapukała policja z najgorszą informacją jaką może usłyszeć rodzic: „pani córka nie żyje".

Alicja często wychodziła na imprezy, lubiła tańczyć, interesowała się modą
– Miała wyjść z klubu z innymi i zostać na noc  u koleżanki. Jednak została dłużej. Później gdzieś krążyła, była na jakiejś „domówce” i znowu wróciła do klubu. W klubie już nikogo nie było ze znajomych. Gdy wyszła,  przed klubem była szarpanina między dwoma mężczyznami, jednego z nich poznała, Alicja rozdzieliła bójkę. To on miał odprowadzić nastolatkę do domu. Nikt nie wie co się później wydarzyło– mówi matka.

Z ustaleń gazety FAKT wiadomo, że policja zatrzymała podejrzanego w tej sprawie mężczyznę. – To jest brat znajomej córki. Nie znam nazwiska – mówi kobieta.

W poniedziałek w Katowicach przeprowadzono sekcję zwłok nastolatki. Z niepotwierdzonych informacji Alicja R. miała zostać zgwałcona i zamordowana. Matka wspomina, że miała potargane ubrania, była poobijana.
Zarówno policja, jak i prokuratura we wtorek mają podać oficjalny komunikat w tej sprawie.

źródło: FAKT

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...