Policja publikuje nagranie z napadu i poszukuje jego sprawców (WIDEO) - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 6 lutego 2018

Policja publikuje nagranie z napadu i poszukuje jego sprawców (WIDEO)

Policjanci z Gdańska poszukują osób mogących mieć związek z napadem na sklep. Sprawcy napadli na sprzedawcę w sklepie przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Napastnicy grożąc przedmiotem przypominającym broń wymusili wydanie pieniędzy.


Poszukiwani sprawcy napadu | fot. Policja
Do napadu doszło o którego doszło 29 listopada ubiegłego roku. Z ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej ci sami mężczyźni widoczni na zapisie monitoringu około godziny 19:30, robią w sklepie zakupy, a potem o godzinie 23:45 dokonują rozboju.
Zarejestrowani na filmie napastnicy wbiegają do sklepu, na twarze mają naciągnięte kominiarki, a na głowie kaptury. Jeden z mężczyzn grozi sprzedawcy przedmiotem przypominającym broń i żąda wydania pieniędzy z kasy, po odebraniu gotówki uderza sprzedawcę w twarz. Sprawcy po kradzieży uciekają ze sklepu.
Napastnicy to mężczyźni w wieku około 25-30 lat. Pierwszy z nich to mężczyzna, który ma około 180-185 cm wzrostu, sylwetka otyła, twarz okrągła. Mężczyzna ubrany był w szare dresowe spodnie, sportowe buty, kurtkę koloru niebieskiego z elementami koloru białego przy zamkach, na głowie miał czarną czapkę z jasnym napisem.
Drugi sprawca to mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrost ok. 180 cm., o szczupłej budowie ciała, włosy w kolorze ciemnego blondu, widoczne zakola, twarz pociągła. Mężczyzna ubrany był w kurtkę pikowaną koloru granatowego, buty koloru niebieskiego z literą „N”.
Nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem sprawców pracują policjanci z różnych pionów. Na miejscu przestępstwa policjanci zabezpieczyli szereg śladów.
Policja zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat.źródło: kryminalnapolska
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...