„Na rondzie prosto”. Pijany 58-latek potraktował to zbyt dosłownie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 2 lutego 2018

„Na rondzie prosto”. Pijany 58-latek potraktował to zbyt dosłownie

Policjanci zostali skierowani w rejon ronda na skrzyżowaniu ul. Batorego i Jana Pawła II w Biłgoraju. Według zgłoszenia kierowca mercedesa miał wjechać w rondo. Jak się okazało kierowca pojazdu faktycznie przejechał palisady i zatrzymał się wewnątrz ronda.

Na rondzie prosto | fot. Policja
W środę około godziny 16-tej policjanci biłgorajskiej drogówki zostali skierowani w rejon ronda na skrzyżowaniu ul. Batorego i Jana Pawła II w Biłgoraju. Według zgłoszenia jakie otrzymali mundurowi, kierowca samochodu marki Mercedesa wjechał w rondo.

Jak ustalili policjanci 58-latek z Biłgoraja, który kierował samochodem faktycznie na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym pojechał prosto i uszkadzając palisady zatrzymał się wewnątrz ronda.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że jadąc od strony miejscowości Dąbrowica nie wyhamował przed skrzyżowaniem i tak doszło do zdarzenia.
Jak wykazał policyjny alkomat, 58-latek był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz czeka go sąd, zgodnie z prawem za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Na rondzie prosto | fot. Policja
źródło/ kryminalnapolska

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...