Mandaryna najadła się wstydu. Interwencja mundurowych - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 5 lutego 2018

Mandaryna najadła się wstydu. Interwencja mundurowych

Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego, najadła się wstydu. Celebrytce tak spieszyło się na Charytatywny Obiad z Gwiazdami, że zaparkowała swoje auto na zakazie. Straż miejska niemal natychmiast zjawiła się na miejscu. Funkcjonariusze zadzwonili też po lawetę. Mandaryna prowadziła z nimi negocjacje. Jak to się zakończyło?

Mandaryna AKPA 
Marta Mandrykiewicz myślała chyba, że uda jej się uniknąć kary za złe parkowanie. Mandaryna postawiła bowiem auto na zakazie parkowania. Celebrytka nie przejmując się tym ruszyła na Charytatywny Obiad z Gwiazdami. Chwilę później zauważyła, że przy jej samochodzie pojawiła się straż miejska.

Funkcjonariusze zadzwonili po lawetę, która miała zabrać auto Mandaryny. Sama zainteresowana wyskoczyła jak poparzona z lokalu, gdzie odbywał się obiad. Towarzyszyła jej także córka, Fabienne, która wraz z mamą próbowała przekonać strażników miejskich, aby złagodzili wymiar kary. Ciekawe, czy skończyło się tylko na mandacie, czy auto zostało odholowane?

Wszystkiemu przypatrywali się gapie oraz fotoreporterzy. Biedna Mandaryna, musiała się nieźle wstydzić za swoje zachowanie.

źródło: FAKT.PL
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...