Horror w Nowej Soli! Psy rozszarpały młodego chłopaka - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 3 lutego 2018

Horror w Nowej Soli! Psy rozszarpały młodego chłopaka

Makabra w Nowej Soli. Zwłoki młodego mężczyzny znaleziono na terenie jednej z firm w strefie przemysłowej. Na ciele denata znajdowały się liczne rany kąsane i szarpane. Według wstępnych ustaleń mężczyzna został pogryziony przez psy pilnujące terenu firmy. Śledczy badają dokładne okoliczności tragedii.

Zły pies | fot. Pixabay
Rzecznik prokuratury okręgowej w Zielonej Górze potwierdza informacje. – Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny z udziałem prokuratora i policji – mówi prokurator Zbigniew Fąfera.
Ciało młodego mężczyzny znaleziono 3 lutego późnym popołudniem na ogrodzonym i pilnowanym przez cztery psy terenie jednego z zakładów w strefie przemysłowej. Ciało mężczyzny pokryte było licznymi ranami kąsanymi i szarpanymi. Do ataku doszło prawdopodobnie gdy młody mężczyzna wszedł na teren firmy. Wtedy został zagryziony przez psy.

Według wstępnych ustaleń do tragedii miało dojść w nocy z piątku na sobotę. Funkcjonariusze będą rozmawiać ze stróżem, który tej nocy pilnował zakładu. Śledczy wyjaśniają w jaki sposób mężczyzna znalazł się na terenie ogrodzonej fabryki oraz jak doszło do tragedii.

źródło: Fakt24 / kryminalnapolska
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...