Groziła, że pobije, zabrała 150 zł - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 22 lutego 2018

Groziła, że pobije, zabrała 150 zł

Tymczasowy areszt dla 34-letniej bytomianki. Kobieta w sobotę zagroziła pobiciem 29-latkowi i zabrała mu ponad 150 zł. Ponadto śledczy ustalili, że zatrzymana dopuściła się innych przestępstw na szkodę tego samego mężczyzny. Bytomiance grozi teraz do 12 lat więzienia.

zdjęcie: policja.gov.pl


W sobotę stróże prawa z komisariatu przy ulicy Chrzanowskiego zostali powiadomieni o rozboju. Z ustaleń śledczych wynikało, że pokrzywdzonym jest 29-latek. Do przestępstwa doszło w centrum miasta. Do mężczyzny podeszła kobieta, która zagroziła mu pobiciem i zabrała mu ponad 150 złotych. 

Zaalarmowani policjanci rozpoczęli ustalenie okoliczności zdarzenia i dążyli do ustalenia i zatrzymania sprawczyni. W poniedziałek śledczy z komisariatu zatrzymali 34-latkę. Bytomianka trafiła do policyjnego aresztu. 

Stróże prawa ustalili, że kobieta w ciągu kilku ostatnich miesięcy dopuściła się innych przestępstw na szkodę 29-latka. Zatrzymana usłyszała już zarzut. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana. Grozi jej teraz do 12 lat więzienia.


« PREV
NEXT »

Popularne

loading...