Gdańsk: Pijany 13-latek zamarzał na przystanku. Z jego ust leciała piana - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 26 lutego 2018

Gdańsk: Pijany 13-latek zamarzał na przystanku. Z jego ust leciała piana

W sobotę po godz. 17:00 policjanci ruchu drogowego patrolowali rejon ul. Krasickiego w Gdańsku. W pewnym momencie zauważyli że na przystanku autobusowym siedzi nieprzytomny chłopiec. Kiedy policjanci podeszli do niego bliżej, wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu, z ust leciała piana, a jego ciało było wyziębione.

zdjęcie ilustracyjne: pixabay

Funkcjonariusze natychmiast udzielili małoletniemu pierwszej pomocy przedmedycznej, okryli go kurtkami, ułożyli w pozycji bocznej ustalonej oraz wezwali pogotowie.

 Policjanci wylegitymowali też kolegę chłopka, który cały czas był przy nim. Funkcjonariusze ustalili, że nieprzytomny chłopiec to 13-lateni gdańszczanin i że wczesnej na terenie Parku w Brzeźnie pił alkohol. O całej sytuacji zostali powiadomieni rodzice nieletniego.

Nieprzytomny 13-latek trafił do szpitala, a policjanci z komisariatu w Nowym Porcie ustalają teraz dokładne szczegóły tego zajęcia i skąd nieletni miał alkohol. Wstępnie wiadomo że 13-latek miał 2,3 promila alkoholu w organizmie, a w momencie przywiezienia do szpitala jego ciało było wychłodzone do ok 33 stopni Celsjusza.

« PREV
NEXT »

Popularne