Brutalne zabójstwo w Lublinie. W całym województwie trwa obława - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 20 lutego 2018

Brutalne zabójstwo w Lublinie. W całym województwie trwa obława

Zwłoki 41-letniej kobiety znaleziono we wtorek rano w jednym z bloków przy ulicy Gęsiej w Lublinie. Policjanci nie mają wątpliwości, że to morderstwo. W całym województwie trwają poszukiwanie sprawcy. 

zdjęcie ilustracyjne


W całym województwie lubelskim trwają zakrojone na szeroką skale poszukiwania sprawcy zabójstwa, do którego doszło w Lublinie. W godzinach rannych w jednym z bloków przy ulicy Gęsiej mężczyzna brutalnie zaatakował 41-letnią kobietę.

– Zadał jej kilka ciosów w głowę twardym narzędziem, w wyniku czego poszkodowana zginęła na miejscu. Następnie wsiadł do samochodu i odjechał, taranując po drodze ogrodzenie pobliskiego placu zabaw – informuje portal lublin112.pl.

Jak ustalili dziennikarze portalu, dane zabójcy oraz informacja jakim samochodem sprawca się porusza są już znane policji. Ma to być 47-letni mieszkaniec jednej z miejscowości pod Lublinem.

Mieszkańcy bloku, w którym doszło do zabójstwa informują, że sprawca i ofiara znali się ze sobą. Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

źródło: lublin112.pl / Wirtualna Polska/ kryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne