3 skuteczne sposoby, dzięki którym paznokcie będą rosły znacznie szybciej. Zjawiskowe efekty! - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

niedziela, 4 lutego 2018

3 skuteczne sposoby, dzięki którym paznokcie będą rosły znacznie szybciej. Zjawiskowe efekty!

Nasze paznokcie zbudowane są z keratyny. Liczne czynniki mogą przyczyniać się do ich powolnego wzrostu. Może to być przyjmowanie niektórych leków, zmiany hormonalne lub brak odpowiednich składników odżywczych.

Udostępnij pinterest.com
Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie rosły szybciej i były silne, mamy dla Ciebie kilka rozwiązań, które zaskoczą Cię swoją efektywnością!

Oto 3 naturalne sposoby na to, aby Twoje paznokcie rosły szybko i skutecznie:

1. Czosnek

Udostępnij https://pixabay.com/photo-84691/
Czosnek jest uważany za jeden z najbardziej znanych środków, które przyspieszają wzrost paznokci. Chroni nasze paznokcie przed infekcjami, ponieważ posiada właściwości przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. To wszystko sprawia, że płytka paznokcia staje się grubsza i piękniejsza.
Wszystko co należy zrobić, to przeciąć ząbek czosnku na pół i pocierać nim płytkę paznokcia. Sok wydzielony przez czosnek pozostaw przez kilka minut, dzięki czemu zostanie on wchłonięty przez paznokcie i skórę.
Można również rozdrobnić kilka ząbków czosnku, aby utworzyć pastę. Zastosuj ją na paznokcie i pozostaw przez 5 minut. Regularne stosowanie tej kuracji przyniesie niesamowite efekty!

2. Witamina E

Udostępnij https://pixabay.com/photo-206150/
Witamina E jest niezbędna, aby cieszyć się zdrowiem włosów i paznokci. Stymuluje ona także ich szybki wzrost.
Użyj olejków eterycznych, które dodasz do płynnej witaminy E. Wymieszaj wszystko dokładnie i delikatnie ogrzej mieszaninę.
Użyj powstałej mieszanki, aby zanurzać w niej paznokcie przed pójściem spać. Zostaw substancję na palcach, aby działała przez całą noc. Rano będziesz zachwycona! Stosuj tę metodę regularnie, aby widzieć zaskakujące efekty.

3. Rękawiczki i kapsułki

Udostępnij https://www.instagram.com/tazzabdevilish/
Nocny czas jest idealny do pielęgnacji paznokci. Oto procedura, którą można łatwo zastosować przed pójściem spać.
Potrzebne będą Ci 2 lub 3 kapsułki z witaminą E. Zastosuj zawartość na paznokcie. Załóż rękawiczki do pielęgnacji na dłonie i idź spać. Zdejmij rękawiczki rano, a zobaczysz dużą różnicę. Byłoby najlepiej, aby wykonać tę procedurę regularnie, nie krócej niż przez 1 tydzień, w celu osiągnięcia optymalnych wyników.

źródło: 5mdz.pl
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...