Zniszczył kamerę, a druga to nagrała. Wandal nie przemyślał swojego planu - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 27 stycznia 2018

Zniszczył kamerę, a druga to nagrała. Wandal nie przemyślał swojego planu

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 21-latka, który wdrapał się na słup energetyczny i zniszczył wartą ponad 2 500 tysiąca złotych kamerę monitoringu miejskiego. Całą „akcję” zarejestrowała kolejna kamera i to między innymi dzięki uzyskanym z niej nagraniom sprawca nie uniknie odpowiedzialności karnej.

Zniszczył kamerę monitoringu | fot. Policja
Kilka dni temu przy jednej z ulic w centrum Konstancina-Jeziorny doszło do zniszczenia kamer monitoringu miejskiego. Sprawca wdrapał się na słup energetyczny na którym zainstalowana została kamera, i przy użyciu kamienia rozbił urządzenie.

Straty oszacowane zostały na 2 500 tysiąca złotych. Policjanci z tutejszego komisariatu zabezpieczyli wówczas nagranie z kolejnej kamery znajdującej się przy tej samej ulicy. Okazało się, że swoim zasięgiem doskonale utrwaliła ona całe zajście.

W wyniku działań operacyjnych do drzwi 21-letniego mieszkańca pobliskiej miejscowości zapukali policjanci. Młody mężczyzna przyznał się do popełnienia tego czynu, a swoje zachowanie tłumaczył wypitym alkoholem. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia, został również zobowiązany do pokrycia kosztów instalacji nowej kamery.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...