Zgwałcił 22-letnią Rzeszowiankę. Więźniowie wymierzyli mu karę, gwałcąc go i katując - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

środa, 17 stycznia 2018

Zgwałcił 22-letnią Rzeszowiankę. Więźniowie wymierzyli mu karę, gwałcąc go i katując

Samosąd na 19-latku pod więzienną celą zakładu karnego w Załężu ujrzał światło dzienne przypadkiem. Kamil padł ofiarą kolegów „spod” celi. Zerżnęli go aż miło.

19-latek po wątpliwej przyjemności z przepoconymi i owłosionymi „kochankami” postanowił nikogo o tym nie informować. Dopiero w czasie rutynowego badania, lekarz zakładu karnego zauważył rany po pobiciu, a po dokładniejszym badaniu okazało się, że Kamil K. Padł ofiara gwałtu ze strony współwięźniów. Na ciele mężczyzny wyryto również ostrym narzędziem napis „gwałciciel”
Sprawdzamy, czy materiał dowodowy pozwala na wszczęcie konkretnego postępowania — powiedział Dominik Miś, prokurator rejonowy z Rzeszowa.
19-latek, mieszkaniec Łańcuta pobił, a następnie wykorzystał seksualnie 22-letnią studentkę z Rzeszowa, która feralnej nocy wracała sama z Juwenaliów. Sprawca, pomimo zasłonięcia twarzy kapturem został zidentyfikowany.
Każdy osadzony już w pierwszym dniu pobytu w więzieniu jest informowany o możliwości zetknięcia się z zachowaniami charakterystycznymi dla środowisk przestępczych i ma obowiązek zgłaszania przełożonym wszelkich zachowań zagrażających jego bezpieczeństwu — dodaje Dominik Miś.
Piotr Gajdamowski / ŚLEDCZY24

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...