Zaginięcie Piotra Kijanki. Policja opublikowała nowe nagranie! [WIDEO] - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 26 stycznia 2018

Zaginięcie Piotra Kijanki. Policja opublikowała nowe nagranie! [WIDEO]

Zaginiony Piotr Kijanka. Małopolska policja opublikowała w sieci nowe nagrania z monitoringu, na których po raz ostatni widać Piotra Kijankę. Materiał pomógł w częściowym odtworzeniu pokonanej przez niego trasy. 

Zaginięcie Piotra Kijanki. Policja opublikowała nowe nagranie! [WIDEO]
fot. Małopolska Policja 

Zaginięcie Piotra Kijanki

Piotr Kijanka w nocy 6 stycznia wyszedł z jednej z restauracji na Placu Nowym w Krakowie i nie wrócił do domu na os. Dąbie ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego telefon przestał działać jeszcze w restauracji. Jego sylwetkę zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu — widać tam zaginionego, gdy przechodził ulicą Miodową, a następnie Starowiślną.

Piotr Kijanka. Poszukiwania 

Kilka dni po zaginięciu mężczyzny do jego poszukiwań powołano specjalną grupę złożoną z ekspertów komendy miejskiej i komendy wojewódzkiej policji w Krakowie.
W ubiegłym tygodniu strażacy przeszukiwali sonarem dno Wisły w Krakowie do stopnia wodnego Dąbie, a następnie od stopnia wodnego Dąbie do stopnia Przewóz. Poszukiwania te nie przyniosły rezultatów.
— W postępowaniu są przesłuchiwani świadkowie. Dotychczas przesłuchano ich kilkunastu, oraz wykonywane są inne czynności procesowe. W zależności od ustaleń, będą podejmowane dalsze działania w tej sprawie — powiedział prok. Hnatko.

Piotr Kijanka. Rysopis zaginionego

Piotr Kijanka w dniu zaginięcia ubrany był w: koszulkę koloru różowego, jasnobrązowe spodnie, ciemnozieloną kurtkę (długą do pasa), jasnobrązowe buty sportowe marki „Timberland”.
foto
fot. Małopolska Policja
Rysopis zaginionego:
Wzrost: ok. 170 cm
Waga: ok. 78 kg
Budowa ciała: szczupła
Oczy: ciemne
Włosy: proste, krótkie, brunet
Znaki szczególne: broda, blizna na prawym łokciu

RadioZET.pl/PAP/DG 

RadioStacja
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...