Wrocław: Zatrzymano podejrzanego o napaść na policjantów - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 4 stycznia 2018

Wrocław: Zatrzymano podejrzanego o napaść na policjantów

Policjanci w wyniku prowadzonych działań, związanych z ustaleniem i zatrzymaniem osób mających związek z czynną napaścią na funkcjonariuszy z komisariatu na wrocławskim Rakowcu, ustalili i zatrzymali już pierwszą osobę podejrzewaną o udział w powyższym przestępstwie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.


– W związku z czynną napaścią podczas służby na dwóch funkcjonariuszy z komisariatu Policji Wrocław–Rakowiec, do której doszło w sylwestrową noc w rejonie ul. Traugutta, podjęto natychmiast działania w kierunku ustalenia i zatrzymania sprawców – mówi Paweł Petrykowski z dolnośląskiej policji.

Efektem prowadzonych czynności są już pierwsze zatrzymania. Wczoraj, w godzinach popołudniowych, w ręce policjantów wpadł 29–letni mężczyzna, mieszkaniec Wrocławia, podejrzewany o udział w czynnej napaści. – Zatrzymany, który trafił do policyjnego aresztu, był już wcześniej notowany za nielegalne posiadanie broni lub amunicji, groźby, bójki i pobicia oraz przestępstwa narkotykowe – dodaje Petrykowski

W dalszym ciągu trwają czynności w kierunku zatrzymania pozostałych osób, które zaatakowały funkcjonariuszy na służbie.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...