Uwaga nagroda: wycieczka na Kanary za znalezienie psa! - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 8 stycznia 2018

Uwaga nagroda: wycieczka na Kanary za znalezienie psa!

Zrozpaczona właścicielka 7-letniego amstaffa od dwóch miesięcy szuka swojego psa. Budrys zaginął w październiku w okolicach Rąbienia, niedaleko granicy z Łodzią. Od tamtej pory nie ma po nim śladu. Pani Edyta odchodzi od zmysłów, ale nie traci nadziei. Zdecydowała się przeznaczyć nagrodę dla znalazcy!

Nagroda: wycieczka na Kanary za znalezienie Budrysa  Grzegorz Niewiadomski / newspix.pl 
Dla uczciwego znalazcy albo osoby, która wskaże gdzie przebywa piesek, postanowiła wyznaczyć nagrodę: wycieczkę na tydzień na Wyspy Kanaryjskie dla dwóch osób o wartości do 6 tys. zł lub 3 tys. zł w gotówce. 

– Nie ma dnia, żebym nie płakała za tym psiakiem. Wierzę, że przygarnął go ktoś o wielkim sercu i Budrysek gdzieś tam na mnie czeka - mówi Faktowi Edyta Smolińska, właścicielka psa.
Jest to niezbędnik każdej pani domu! Zastępuje kilka urządzeń, a dodatkowo zajmuje bardzo mało miejsca! Sprawdź i porównaj ceny. 

Pani Edyta mieszka w domu z ogrodem pod Łodzią z dwoma psiakami: Budrysem i kundelkiem Ferdkiem (4 l.). 28 października ubiegłego roku w sobotnie popołudnie wypuściła pieski z domu, żeby pobiegały po ogrodzie. Nie martwiła się, bo teren był dobrze ogrodzony, a ogrodzenie wzmocnione po tym, jak psy się pod nie podkopywały. Niestety zwierzaki ją przechytrzyły, wykopały kolejną dziurę i wydostały się na zewnątrz.

 Pani Edyta zauważyła podkop i pobiegła szukać pupili. Malutkiego Ferdka udało się sprowadzić do domu, ale Budrys jakby rozpłynął się w powietrzu. Kobieta zgłosiła jego zaginięcie wszystkim służbom i sama zaczęła pytać po schroniskach, u leśniczych, rozlepiła i rozdała setki ulotek.

 Niestety bezskutecznie. Dlatego zdecydowała się na ufundowanie nagrody. Budrys jest jej oczkiem w głowie i bardzo przyjaznym psem. – Uwielbia się bawić z innymi zwierzakami, lubi koty. Nie jest w ogóle agresywny. To cudowna psina. Czekam na każdy sygnał. Zapewniam całkowitą anonimowość. Jeżeli ktoś widział Budrysa proszę o telefon na numer 609 464 037. 

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...