Tragiczny wypadek na DK 91. Zginęły dwie osoby jadące samochodem nauki jazdy - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 8 stycznia 2018

Tragiczny wypadek na DK 91. Zginęły dwie osoby jadące samochodem nauki jazdy

Dwie osoby zginęły w wypadku w Nowych Marzach w powiecie świeckim (Kujawsko-pomorskie) na drodze krajowej nr 91. Trasa łącząca Toruń z Gdańskiem jest zablokowana.

​Dwie osoby zginęły w wypadku w Nowych Marzach w powiecie świeckim (Kujawsko-pomorskie) na drodze krajowej nr 91. Trasa łącząca Toruń z Gdańskiem jest zablokowana.
Zdjęcie ilustracyjne  /Jacek Skóra /RMF FM
W wypadku zginęły dwie osoby podróżujące samochodem nauki jazdy, który zderzył się z samochodem ciężarowym. Trzecia osoba podróżująca samochodem osobowym jest w stanie ciężkim.
Na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej. Droga jest zablokowana - powiedział dyżurny operacyjny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że samochód nauki jazdy toyota yaris zjechała na łuku drogi na przeciwległy pas i zderzyła się z samochodem ciężarowym.

Z ostatnich informacji, które otrzymałem wynika, że trzeci poszkodowany znajdował się w stanie krytycznym i był reanimowany na miejscu. Policjanci wykonają w miejscu wypadku czynności procesowe pod nadzorem prokuratora - powiedział asp. szt. Marek Rydzewski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. 

DK 91 może być zablokowana przez najbliższe kilka godzin. 
(ph)
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...